NÁRODNÍ SNĚM REGIONŮ SOUDRŽNOSTI

event_img
Začátek:9.8.2017
Konec:10.8.2017
Stav:Lze se přihlásit
Variabilní symbol:882017
Místo konání:Český Krumlov
Lektor:Kombinace několika přednášejících
Cena:0 Kč
Dotovaná cena pro veřejnou správu a neziskové organizace:0 Kč

Místo konání

Středa 9. srpna 2017 

sraz v Restauraci Eggenberg, Latrán 27, Český Krumlov

Čtvrtek 10. srpna 2017 

Konferenční program - Hotel Růže***** , Horní 154, Český Krumlov

Společenský večer - Krumlovský mlýn, Široká 80, Český Krumlov

Ubytování si účastníci zajišťují a hradí sami.

Příplatky za volitelný doprovodný program 9.8.:

Při registraci prosím vyplňte o jaký event máte zájem. Cena za doprovodný program není zahrnuta v konferenčním poplatku, při úhradě si připočtěte danou částku k účastnickému poplatku za konferenci

 • Oběd a exkurze     9.8.           550,- Kč
 • Voroplavba           9.8.           600,- Kč
 • Vstupenka divadlo 9.8.       1. 000,- Kč - POZOR poslední 2 lístky, nutno ověřit. 

Konferenční poplatek 10.8.

V ceně konferenčního poplatku je zahrnuto celodenní stravování, 2x coffeebreak, oběd a večeře formou rautu, konferenční odborný program a trénink vyjednávání.

Dotovaná cena pro veřejnou správu a NGO:

 • 3. 900,- Kč

Cena pro podnikatelské subjekty se základní prezentací:

 • 6. 900,- Kč

O lektorovi

Naši přednášející jsou experti na slovo vzatí. Všichni pracují ve svém oboru.

Program sněmu je koncipován s využitím zkušeností předních odborníků, zástupců klíčových ministerstev, významných institucí a organizací. Odborníci, kteří svými přednáškami naplní odborný program, jsou v oslovovacím stadiu upřesňovaného programu.

Přednášející budou prezentovat nejen teoretická východiska a návrhy řešení, ale i příklady dobré praxe ve vybraných odborných tématech z oblasti regionálního a municipálního rozvoje v širších souvislostech. Na programu jsou nová témata v socioekonomickém rozvoji územních celků a inovace v oblasti identifikace a řešení regionálních disparit s ohledem na nové programové období kohezní politiky EU.

Stěžejním rámcem odborného programu Sněmu je strategická diskuse, která napomáhá hledání cest a tříbení názorů na konkrétní řešení souvisejících s regionálním rozvojem a rozvojem cestovního ruchu, které jsou dvěma stranami jediné mince, která představuje dobrou investici do rozvoje regionu, města či obce. A toto platidlo stále nabývá na hodnotě.

 

 

Co se naučíte

ZÁMĚR Každoročně pořádáme Národní sněm regionů soudržnosti v Českém Krumlově. Tematické zaměření je na oblast managementu regionálního rozvoje, municipálního marketingu, cestovního ruchu a využití potenciálu kultury jako významného rozvojového faktoru. Přednášející budou prezentovat nejen teoretická východiska a návrhy řešení, ale i příklady dobré praxe ve vybraných odborných tématech.  Důležitou součástí je otevřená diskuze, která Vám může pomoci nalézt konkrétní řešení.

AKREDITACE Sněm je koncipován na podporu dobré správy regionů a ÚSC a je akreditován MVČR, podle zákona 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, účastníci sněmu obdrží  osvědčení o absolvování v souladu se zněním § 25 odst. 2 zákona č.312/2002 Sb. 

TEMATICKÉ ZAOSTŘENÍ
•    Regionální politika v ČR, její efektivita a nové výzvy.
•    Současné období čerpání dotací z EU, aktuální výzvy a příležitosti.
•    Potenciál cestovního ruchu pro rozvoj regionů.
•    Kultura jako ekonomický fenomén.
•    Kulturní a kreativní průmysl mají význam pro rozvoj regionů.
•    Význam kulturního a historického dědictví pro rozvoj regionů.
•    Participativní demokracie – význam zapojení veřejnosti do projektů.
•    Sociální dialog v regionech a Agenda 21.
•    Spolupráce veřejného a soukromého sektoru pro rozvoj regionů.
•    Příklady dobré praxe a představení rozvojových projektů.

EVENTY - BONUSY Připravili jsme pro Vás nejen nabitý konferenční program, ale také bohatý kulturní a společenský program, který přinese zážitky z historického města a památky UNESCO.

Zažijte krásné časy v úžasném městě, jehož genius loci Vás ohromí.

Letos pro Vás máme praktický dárek - trénink, který Vás nabudí:

ÚSPĚCH V JEDNÁNÍ A VYJEDNÁVÁNÍ – TAKTICKÁ RÉTORIKA 

aneb Jak osedlat Voříška

Úvodní trénink do strategie a jednání s lidmi, na kterém se dozvíte co ovlivňuje úspěch, výsledky jednání, jak jednat s nepřátelskými partnery v komunikaci, časté chyby a triky ve vyjednávání. Jak na vhodné rétorice a účinné argumentaci při vyjednávání závisí míra vlastního úspěchu i úspěchu organizace.

Svěží přístup Karla Voříška pomáhá všem, kteří se musí dnes a denně rychle rozhodovat, kteří organizují nejen sebe, ale také své podřízené a tým, hájí a získávají podporu pro své cíle, projekty, záměry, rozhodnutí. Jednoduše všem, kteří potřebují dostatečné sebevědomí (a někteří s ním bojují i celý život). A to mnohdy bývá nejslabším článkem. Rozhodně to ale není něco, na čem by se nedalo pracovat.

Jednání je umění nechat druhého jít vaší cestou.

Vyjednavač musí být rychlý, vynalézavý, dobrý posluchač, zdvořilý, příjemný, klidný, odvážný, důstojný, bez předsudků, všestranně vzdělaný, s trpělivostí hodináře a pověstí čestného člověka. Neměl by být zbytečně hovorný, tajemný, popudlivý, svéhlavý, fantazírující. Musí mít dostatek sebekontroly, mluvit promyšleně a v pravý čas.

Vyjednavač musí umět druhé okouzlit, ale přitom nepodlehnout šarmu druhých.

Nejen to, Vám se svým šarmem, jemu vlastním, předá skvělý Karel Voříšek, oblíbený oblíbený televizní moderátor, několikanásobný vítěz televizní ankety TýTý, lektor, kouč a konzultant.

Poutavou formou na svém vlastním příkladu ukazuje, jak se zbavit ostychu před lidmi, vypořádat se s nástrahami jednání s lidmi a veřejného vystupování a hlavně jak překonat sám sebe. Vše je doplněno postřehy a zážitky z téměř dvacetiletého působení PhDr. Karla Voříška v roli moderátora nejen zpravodajství, ale i společenských akcí, konferencí, aukcí a dražeb.

„Po mnoha létech v médiích (Československá televize, Rádio Vox, Televize Nova, a nyní FTV Prima), ve firmách (spolumajitel reklamní agentury, ředitel akciové společnosti, obchodní ředitel public relations agency) mi to nedá, abych to, co jsem se za dlouhé roky praxe naučil, neposlal dál. Stavím na svých zkušenostech, ale i omylech, které mi také ukázaly cestu.“

Součástí bude autogramiáda Voříškových knih:

Štěstí se dá naučit - Můj život bez strachů a bez rohlíků

Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu

A nebo jen tak pro radost sbírka Karlových veršů:

Osudová životních šansoniérů

 

 

Proč je dobré se zúčastnit

...poznejte s námi šance rozvoje svého regionu...

Význam udržení a rozvoje regionální infrastruktury je klíčový pro rozvoj lokalit a regionů. Každoročně pořádáme Národní sněm regionů soudržnosti v Českém Krumlově. Nenechte si ujít XI. ročník charismatického sněmu a zažijte krásné časy v úžasném městě, jehož genius loci Vás ohromí. Součástí je trénink vyjednávání s Karlem VoříškemÚvodní trénink do strategie a jednání s lidmi, na kterém se dozvíte co ovlivňuje úspěch, výsledky jednání, jak jednat s nepřátelskými partnery v komunikaci, časté chyby a triky ve vyjednávání. Jak osedlat Voříška - 9. srpna v Krumlovském mlýně. Pro zájemce o divadlo - otáčivé hlediště v zahradě Krumlovského zámku zajistíme lístky na operu Rusalka.

ZAŘAĎTE SE MEZI AKTÉRY S VLIVEM A VIZÍ

Pokládáme si za čest pomáhat Vám všem, kterým leží na srdci ekonomický, hospodářský, kulturní a sociální rozvoj regionů ČR a jejich dobrá správa. Orientace a zaměření sněmu je na hledání potenciálu v regionální politice, cestovním ruchu a nově také jak lze vytvořením podmínek pro sektor kreativních a kulturních průmyslů zlepšit ekonomickou prosperitu a sociální soudržnost v regionech. Cílem sněmu je spojit aktéry s vlivem a vizí toho, jak by se mohla národní regionální politika vyvíjet. V tomto okamžiku máme tu čest předložit Vám aktuální harmonogram, a těšíme se, že naše pozvání přijmete a společně vytvoříme důstojnou a příjemnou atmosféru letošnímu sněmu. Očekáváme účast významných a důležitých hostů, kteří vystoupí se svými příspěvky a podněty. 

GENIUS LOCI MÍSTA KONÁNÍ

Sněmy se záměrně konají ve výstavném historickém městě, které může a dovede nabídnout nejen svou krásu architektonickou a kulturní, včetně okolní přírody, do které naši předci toto sídlo zasadili, ale i současné společenské, kulturní a turistické programy a aktivity. Účastníci Národních sněmů tak mohou načerpat inspiraci a nejednu zkušenost pro realizaci obdobných aktivit ve svých obcích i městech, a vytvořit tak optimální podmínky pro rozvoj lokalit, měst a obcí plošně po celé republice.

Časový harmonogram

Středa 9. srpna 20176  - Restaurace Eggenberg, Latrán 27, Český Krumlov

12.00              Uvítání s obědem v Restauraci Krumlovský mlýn.

13.45 – 16.00   Exkurze a prohlídky (Zámek Český Krumlov a Egon Schiele Art Centrum).

16.30 – 17.30   Romantická voroplavba dechberoucími místy, které se vám na vždy uloží do těch nejlepších vzpomínek. Obeplujete celý meandr centra Českého Krumlova.  

18.00 – 20.00   Trénink ÚSPĚCH V JEDNÁNÍ A VYJEDNÁVÁNÍ – TAKTICKÁ RÉTORIKA

                     aneb Jak osedlat Voříška (Krumlovský mlýn).

20.45              Otáčivé hlediště Český Krumlov / Opera „Rusalka“ 

Dvořákova nejkrásnější opera nezazní nikde lépe, než před Otáčivým hledištěm. Současné ztvárnění tohoto hudebního klenotu mělo svou premiéru v roce 2014 v režii jednoho z nejvýraznějších českých operních tvůrců Jiřího Heřmana a pod taktovkou generálního hudebního ředitele opery JD Maria De Rose. Tato inscenace se zařadila k nejoriginálnějším divadelním projektům před Otáčivým hledištěm.   

Čtvrtek 10. srpna 2017 - Hotel Růže*****, Horní 154, Český Krumlov  www.hotelruze.cz

09.00 – 09.30               Prezence účastníků

09.30 – 10.00               Zahájení a úvodní vystoupení 

10.30 – 15.30               Dopolední odborný program

12.45 – 13.30               Oběd

13.30 – 17.30                Odpolední odborný program

17.30 – 18.00                Závěr

Krumlovský mlýn, Široká 80, Český Krumlov  www.krumlovskymlyn.cz

19.30                              Společenská večeře s doprovodným programem

Neformální diskuse a brainstorming k problematickým okruhům z oblasti  regionálního rozvoje, cestovního ruchu a potenciálu kultury pro rozvoj lokalit s posezením – výměna praktických zkušeností účastníků sněmu.

Doprovodný program - bohatá tombola a vystoupení Los Filipos Band s houslovým virtuózem.

 

 

 

Osnova

Program a časový harmonogram I. konferenčního dne sněmu.

Termín: 8. 8. 2017 od 18.00 Místo konání:  KRUMLOVSKÝ MLÝN, Český Krumlov

Volitelné eventy a prohlídky:

Časový prostor

Event

Místo konání

12.00 - 12.30

Sraz a registrace: Restaurace Krumlovský mlýn

12.30 - 13.30

Oběd

Restaurace Krumlovský mlýn

13.45 - 16.00

Prohlídky

Zámek Český Krumlov 

Egon Schiele Art Centrum

16.30 - 17.30

Český Krumlov pohledem z vodní hladiny – voroplavba.

Přístaviště pod Hotelem Myší Díra         

20.45

Opera „Příhody lišky Bystroušky“

 Otáčivé hlediště Český Krumlov
  U Zámecké zahrady 

Program a časový harmonogram II. konferenčního dne sněmu.

Termín: 9. 8. 2017 Místo konání:  HOTEL RŮŽE, Český Krumlov

Časový prostor

Téma

09.00–09.30

Registrace účastníků

09.30 – 09.40

Zahájení.

09.40–12.00

Odborný program I. část.

12.00 –12.45

Vystoupení partnerů sněmu.

12.45 –13.30

Oběd.

13.30 –16.30

Odborný program II. část.

16.30–17.00

Závěrečné zhodnocení programu a ukončení odborné části sněmu.

Společenská večeře v Krumlovském mlýnu.

19.30-20.00

Příchod účastníků do restaurace

20.00

Zahájení u číše vína.

 

20.10-24.00

Sdružovací společná večeře:

Neformální diskuse a brainstorming k problematickým okruhům z oblasti  regionálního rozvoje, cestovního ruchu a potenciálu kultury pro rozvoj lokalit s posezením – výměna praktických zkušeností účastníků sněmu.

Doprovodný program:

- raut a víno z moravského sklípku

- hudební produkce Los Filipos

- tombola

 

Věříme, že strávíte užitečně a příjemně dny v Českém Krumlově, což bude pro nás ctí.

 

 

 

Pro koho je kurz vhodný

S KÝM SE MŮŽETE POTKAT: Naše vstřícná nabídka je směřována na starosty, místostarosty, tajemníky a vedoucí odborů regionálního rozvoje, kultury a cestovního ruchu měst, obcí a krajů a další vedoucí úředníky municipalit na jedné straně, a zástupce z neziskového sektoru, soukromého sektoru, odborníky, experty, poradce a představitele akademické obce na straně druhé. Oslovujeme také investory a podnikatele a zástupce médií. Zveme také další VIP představitele politického a společenského života.

 

Přihlásit se

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Informace k přihlašování na semináře:

 • Přihlášky jsou přijímány pouze elektronicky.
 • Po vyplnění a odeslání elektronického přihlašovacího formuláře obdrží účastník e-mailem potvrzující automatickou odpověď o registraci.
 • V případě volby platby převodem, slouží tato automatická odpověď jako podklad pro realizaci úhrady účastnického poplatku. Zálohovou fakturu zasíláme pouze na vyžádání!
 • V případě, že Vám nebyl potvrzující e-mail doručen, prosím kontaktujte nás na tel.č. 725 993 812 nebo e-mailem na vzdelavani@i-erc.cz a my úspěšné přijetí vaši přihlášky ověříme.
Informace k platbě:
 • Platbu prosím poukazujte na účet č. 2301237860/2010 vedený u Fio Banky, pod variabilním symbolem objednaného vzdělávacího semináře.
 • Vyúčtovací daňový doklad obdrží účastník v den konání semináře.


Fakturační údaje

Organizace:

Ulice:

Město:

PSČ:

IČO:

DIČ:

Číslo účtu:

Veřejná správa/NGO:
Dotovanou cenu uplatníte kliknutím do tohoto pole:

Kontaktní osoba

Jméno:

Příjmení:

Telefon:

E-mail:

Slevový kód:

Způsob platby:
PřevodemHotově

Poznámka:

Smluvní podmínky:
Souhlasím se smluvními podmínkami

Seznam účastníků

TitulJménoPříjmeníDatum narozeníMísto narozeníFunkceMobil

Zaškrtněte toto pole pro úspěšné odeslání formuláře: