DOKONALÝ STYL A PERFEKTNÍ DRESS CODE jsou základem úspěchu aneb jak vypadat krásně (nejen) na plese

event_img
Začátek:26.2.2021
Stav:Lze se přihlásit
Variabilní symbol:2102104
Č. akreditace:AK/I-30/2017
Místo konání:On-line
Lektor:Natalia Macias
Cena:2400 Kč
Dotovaná cena pro veřejnou správu a neziskové organizace:1900 Kč

Místo konání

On-line školení,  živý přenos
účastníci den před seminářem (nejpozději  do 20:00 hod) obdrží materiál ke kurzu v PDF formátu

JAK BUDE ŠKOLENÍ PROBÍHAT:
- On-line školení proběhne přes aplikaci ZOOM.
- Připojení je velmi jednoduché, den před školením (nejpozději  do 20:00 hod) vám zašleme návod na připojení a přístupové údaje.

 

 KONTAKTY:

  • kontakt pro ověření přijetí přihlášky na kurz
  • další dotazy ohledně terminu kurzu a fakturace

Zákaznická linka 
pondělí - pátek:  10:00 - 13:00

  • e-mail: kurzy@i-erc.cz
  • telefon:  736 251 253 

 

 

O lektorovi

Natalia Macias je uznávanou a vyhledávanou stylistkou, trenérkou komunikačních dovedností.Je lektorkou kurzů osobnostního rozvoje, vedení obtížné komunikace a vyjednávání, řešení stížností a konfliktů, efektivní obchodní korespondence, time management, prokrastinace, organizace práce a nastavení priorit, apod. Je majitelkou úspěšné značky a firmy Skillia Consulting, www.skillia-consulting.com.

Oscar Wilde: Sebevědomí a sebeúcta je pověst, jakou máš sám u sebe.

 

 

Co se naučíte

Pomůžeme Vám orientovat se sama v sobě, co se týče vašeho zevnějšku. Zkušená stylistka a vizážistka Vám poradí, jak dát pozitivně vyniknout vašim přednostem, jak pracovat se svým šatníkem a vhodně ho doplňovat. Zjistíte, jak Váš osobní styl může lépe ovlivnit kariéru i vztahy s lidmi. Náš zážitkový kurz je interaktivní a je to zábava. Díky speciální živé konzultaci s osobní stylistkou získáte nadhled a posunete se ve vztahu k sobě a svému zevnějšku. Získáte nové poznatky, které vám zjednoduší život. Pokud ještě pochybujete, jestli je absolvování kurzu osobního stylu užitečné, věřte, že vyřešení svého osobního stylu vás nenávratně osobnostně posune, zbaví vás mnoha starostí a dilema. O to intenzivněji se pak budete moct věnovat tomu, co vás baví a naplňuje.

 

 

Proč je dobré se zúčastnit

Chcete-li být úspěšnou ženou a profesionálkou v práci i běžném životě, naučte se tajemství dokonalého stylu ve svůj prospěch. Snaha a dovednosti, jsou jen částí skládačky, která nás směruje k úspěchu. Dojem (nejen ten první) je často to, co rozhoduje, jak nás druzí vnímají a jaké pocity v nich vzbuzujeme. Náš styl ovlivňuje druhé při komunikaci s námi. Zjistěte, co o sobě druhým říkáte ještě než vůbec začnete hovořit.

 

 

 

Časový harmonogram

On-line seminář, živé vysílání

08.45-09.00  připojení účastníků
09.00-13.30  Odborný  program 

 

 

 

Osnova

Co se na 100% dozvíte a naučíte:

1/ Význam líčení, jak se správně líčit pro různé příležitosti, trendy slavnostního líčení.

2/ Pozor na dress code, jak se vhodně oblékat do práce, jak při návštěvě formální události, příprava na dlouho očekávaný večírek, koktejl, oslavu v rodině i ve firmě, ať se vyhnete módnímu i společenskému faux pas a oslníte.

3/ Řešení praktických příkladů, ukázka slavnostního líčení, výběr oblečení dle typu postavy, barevná typologie, nejčastější chyby, prostor pro otázky a odpovědi.

 

 

Pro koho je kurz vhodný

Kurz je určen nejen pro manažerky, asistentky, obchodnice, političky, ale také pro všechny ženy, které chtějí dosáhnout více ve svém profesním i osobním životě. Je také pro všechny, které chtějí zanechat profesionální dojem, podtrhnout svoji odbornost a oslnit při jednáních. získat náskok před konkurencí. Kurz vyzdvihne vaši odbornost a profesionalitu a zvýší vaše sebevědomí. Naučíme Vás jak získat dokonalý styl a zdravou sebejistotu. Naučíte se vhodně oblékat a líčit se, vytvořit si outfit na každý den, nakupovat efektivně oblečení, a především zanechat pozitivní dojem na schůzce, během které se budete cítit dobře vy i druhá strana.

 

 

Přihlásit se

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Informace k přihlašování na semináře:

  • Přihlášky jsou přijímány pouze elektronicky.
  • Po vyplnění a odeslání elektronického přihlašovacího formuláře obdrží účastník e-mailem potvrzující automatickou odpověď o registraci.
  • V případě volby platby převodem, slouží tato automatická odpověď jako podklad pro realizaci úhrady účastnického poplatku. Zálohovou fakturu zasíláme pouze na vyžádání!
  • V případě, že Vám nebyl potvrzující e-mail doručen, prosím kontaktujte nás na tel.č. 725 993 812 nebo e-mailem na kurzy@i-erc.cz a my úspěšné přijetí vaši přihlášky ověříme.
Informace k platbě:
  • Platbu prosím poukazujte na účet č. 2001067847/2010, pod variabilním symbolem objednaného vzdělávacího semináře.
  • Vyúčtovací daňový doklad obdrží účastník v den konání semináře.


Fakturační údaje

Organizace:

Ulice:

Město:

PSČ:

IČO:

DIČ:

Číslo účtu:

Veřejná správa/NGO:
Dotovanou cenu uplatníte kliknutím do tohoto pole:

Kontaktní osoba

Jméno:

Příjmení:

Telefon:

E-mail:

Slevový kód:

Způsob platby:
PřevodemHotově

Poznámka:

Smluvní podmínky:
Souhlasím se smluvními podmínkami

Seznam účastníků

TitulJménoPříjmeníDatum narozeníMísto narozeníFunkceMobil

Zaškrtněte toto pole pro úspěšné odeslání formuláře: