DOKONALÝ STYL A PERFEKTNÍ DRESS CODE jsou základem úspěchu aneb jak vypadat krásně (nejen) na Vánoce

event_img
Začátek:17.12.2020
Stav:Přihlašování zastaveno
Variabilní symbol:2012202
Č. akreditace:AK/I-30/2017
Místo konání:Praha - školicí centrum
Cena:2700 Kč
Dotovaná cena pro veřejnou správu a neziskové organizace:1700 Kč

Místo konání

PRAHA - adresa školícího centra:

Učebna společnosti ERC (Evropské regionální vzdělávací centrum) z.s.
Korunní 106 (1.patro)
101 00 Praha 10
tel.: +420 725 993 812

 • Naše učebna se nachází v 1 patře budovy.

Jak se k nám dostanete:

 • GPS souřadnice:   50.0753014,   14.457614899999953
 • městská doprava:  tram 10, 11, 16 -  zastávka "Orionka"

 

 

Přednášející:

Mgr. Marek Šulc

Mgr. Marek Šulc - psycholog a trenér karate. Vystudoval trenérskou školu I. třídy karate na FTVS UK Praha a poté jednooborovou psychologii na FF UK Praha. Působí v Institutu poradenské psychologie z.s. jako předseda. Zabývá se firemním vzděláváním a osobnostním rozvojem. Psychologickým koučováním a psychodiagnostikou. Poskytuje služby v oblasti náboru a výběru zaměstnanců.

Natalia Macias

Natalia Macias je uznávanou a vyhledávanou stylistkou, trenérkou komunikačních dovedností.Je lektorkou kurzů osobnostního rozvoje, vedení obtížné komunikace a vyjednávání, řešení stížností a konfliktů, efektivní obchodní korespondence, time management, prokrastinace, organizace práce a nastavení priorit, apod. Je majitelkou úspěšné značky a firmy Skillia Consulting, www.skillia-consulting.com.

Oscar Wilde: Sebevědomí a sebeúcta je pověst, jakou máš sám u sebe.

 

 

 

Co se naučíte

Pomůžeme Vám orientovat se sama v sobě, co se týče vašeho zevnějšku. Zkušená stylistka a vizážistka Vám poradí, jak dát pozitivně vyniknout vašim přednostem, jak pracovat se svým šatníkem a vhodně ho doplňovat. Zjistíte, jak Váš osobní styl může lépe ovlivnit kariéru i vztahy s lidmi. Náš zážitkový kurz je interaktivní a je to zábava. Díky dni stráveném s osobní stylistkou i spoluprací s ostatními kurzistkami získáte nadhled a posunete se ve vztahu k sobě a svému zevnějšku. Odejdete s novými poznatky, které vám zjednoduší život. Pokud ještě pochybujete, jestli je absolvování kurzu osobního stylu užitečné, věřte, že vyřešení svého osobního stylu vás nenávratně osobnostně posune, zbaví vás mnoha starostí a dilema. O to intenzivněji se pak budete moct věnovat tomu, co vás baví a naplňuje.

 

 

Proč je dobré se zúčastnit

Chcete-li být úspěšnou ženou a profesionálkou v práci i běžném životě, naučte se tajemství dokonalého stylu ve svůj prospěch. Snaha a dovednosti, jsou jen částí skládačky, která nás směruje k úspěchu. Dojem (nejen ten první) je často to, co rozhoduje, jak nás druzí vnímají a jaké pocity v nich vzbuzujeme. Náš styl ovlivňuje druhé při komunikaci s námi. Zjistěte, co o sobě druhým říkáte ještě než vůbec začnete hovořit.

 

 

Časový harmonogram

Po dobu konání semináře bude k dispozici káva, čaj, voda a občerstvení. 

09.00-09.30 prezence účastníků (dříve příchozím neručíme přítomnost organizátora).
09.30-12.00 I. blok odborného programu.

12.00-12.30 přestávka (podáváme občerstvení).
12.30-15.00 II. blok odborného programu

 

 

Osnova

Co se na 100% dozvíte a naučíte:

1/ Význam líčení, jak se správně líčit pro různé příležitosti, trendy slavnostního líčení.

2/ Pozor na dress code, jak se vhodně oblékat do práce, jak při návštěvě formální události, příprava na dlouho očekávaný večírek, koktejl, oslavu v rodině i ve firmě, ať se vyhnete módnímu i společenskému faux pas a oslníte.

3/ Řešení praktických příkladů, ukázka slavnostního líčení účastnic kurzu, vhodné je přinést si kosmetiku, kterou každá doma opravdu používá, výběr oblečení dle typu postavy, barevná typologie, nejčastější chyby, prostor pro otázky a odpovědi.

 

 

Pro koho je kurz vhodný

Kurz je určen nejen pro manažerky, asistentky, obchodnice, političky, ale také pro všechny ženy, které chtějí dosáhnout více ve svém profesním i osobním životě. Je také pro všechny, které chtějí zanechat profesionální dojem, podtrhnout svoji odbornost a oslnit při jednáních. získat náskok před konkurencí. Kurz vyzdvihne vaši odbornost a profesionalitu a zvýší vaše sebevědomí. Naučíme Vás jak získat dokonalý styl a zdravou sebejistotu. Naučíte se vhodně oblékat a líčit se, vytvořit si outfit na každý den, nakupovat efektivně oblečení, a především zanechat pozitivní dojem na schůzce, během které se budete cítit dobře vy i druhá strana.

 

 

 • Platbu prosím poukazujte na účet č. 2001067847/2010, pod variabilním symbolem objednaného vzdělávacího semináře.
 • Vyúčtovací daňový doklad obdrží účastník v den konání semináře.


  Fakturační údaje

  Organizace:

  Ulice:

  Město:

  PSČ:

  IČO:

  DIČ:

  Číslo účtu:

  Veřejná správa/NGO:
  Dotovanou cenu uplatníte kliknutím do tohoto pole:

  Kontaktní osoba

  Jméno:

  Příjmení:

  Telefon:

  E-mail:

  Slevový kód:

  Způsob platby:
  PřevodemHotově

  Poznámka:

  Smluvní podmínky:
  Souhlasím se smluvními podmínkami

  Seznam účastníků

  TitulJménoPříjmeníDatum narozeníMísto narozeníFunkceMobil

  Zaškrtněte toto pole pro úspěšné odeslání formuláře: