ERC je moderní vzdělávací instituce s aktivním přístupem k celoživotnímu vzdělávání, včetně nových a netradičních metod. Jsme vyhledávaným poradcem a spolehlivým dodavatelem kvalitních informačních, poradenských a vzdělávacích služeb. Máme vlastní know-how v oblasti rozvoje a modernizace vzdělávacího procesu. Základem naší nabídky je efektivita, kvalita a využitelnost  vzdělávacích programů a většina z nich je akreditovaná u MV ČR, MŠMT ČR a MPSV ČR.

Vyberte si z následujíciho kalendáře otevřených kurzů.

Pro snadnější vyhledání využijte filtraci podle data, místa, oboru, lektora, akreditace.

Zasílání nabídek: napište nám na vzdelavani@i-erc.czBudeme Vás pravidelně informovat!

Přehled akreditovaných kurzů naleznete ZDE

Vzdělávání na míru a katalog kurzů ZDE

Od:
Do:
Druh:
Místo:
Obor:
Lektor:

XIX. FÓRUM TAJEMNÍKŮ

Záštita tajemníka Magistrátu města Brna Ing. Pavla Loutockého (Dlouhých 27 let byl Pavel Loutocký tajemníkem brněnského magistrátu. Zažil sedm primátorů! V březnu z úřadu odešel do důchodu.).

Tradice prověřená dobrou praxí. Posláním Fóra tajemníků je napomáhat posilování institucionální kapacity ve veřejné správě, podporovat zavádění principů dobré správy v úřadech měst, obcí a krajů ČR a přispívat k jejich profesionalizaci a k výkonu dobré správy.

10.6.2020 - 11.6.2020

Veřejná správa
Konference
Kombinace několika přednášejících


TŘI NÁROČNÉ SITUACE V PRAXI VEDOUCÍHO PRACOVNÍKA

Cílem semináře je přiblížit účastníkůmvybrané zásady a techniky moderního managementu a především pak jejich aplikaci při řešení tří náročných situací v praxi vedoucího: 1.) efektivní zadávání a delegování úkolů, 2.) vytýkání nedostatků podřízenému, 3.)  řešení konfliktů mezi podřízenými.

 

 

10.6.2020
Brno - školící centrum
Osobnostní rozvoj
Seminář
Mgr. Věra Máchová


FINANČNÍ KONTROLA A INTERNÍ AUDIT ve veřejné správě

Kurz je zaměřen na výklad problematických oblastí a nejasností v činnosti kontroly, poskytuje příklady pro tvorbu pravidel a vnitřních předpisů o kontrole. Připomeneme si povinnosti, které stanoví obcím, krajům, organizačním složkám státu, příspěvkovým organizacím, veřejným VŠ, zdravotním pojišťovnám a v.v.i. zákon o finanční kontrole.


 

18.6.2020
Brno - školící centrum
Ekonomika a finance
Seminář
Ing. Miroslava Pýchová


KONFLIKTY A JEJICH ZDRAVÉ ŘEŠENÍ

Člověk nemusí vidět celé schodiště, stačí, když udělá první krok. Cílem je naučit se pracovat s konfliktem bez stresu a umět ho použít pro rozvoj svého potenciálu. Identifikovat, jak zacházíme s energií a kde uniká naše životní síla – co nás vyčerpává. 


 

18.6.2020
Praha - školicí centrum
Osobnostní rozvoj
Seminář
Ing. Mgr. Jiří Svoboda


JAK NA DOTACE Z ESI FONDŮ (webinář)

Změňte nápad v úspěšný projekt, pomůžeme Vám najít cestu k evropským dotacím. Víte jak získat finance a jak o ně nepřijít? Máme pro Vás srozumitelný a praktický návod jak postupovat při čerpání dotací z evropských strukturálních a investičních fondů (ESIF). Kdo zaspí, nic nestihne!

Webinář Vám poskytne kompletní a praktické informace, návody a poznatky k podávání žádostí o dotace. Vše na jednom místě. Jená se o akreditovaný on-line videokurz s celoživotním přístupem.

Čeká na vás: 27 výukových lekcí, 6 hodin videí, stovky slidů prezentací (stáhněte si na svůj počítač), diskusní fórum (pro otázky, připomínky), desítky praktických pomůcek a nástrojů (stáhněte si a používejte pro své projekty), mailový newsletter pro účastníky kurzu (pravidelné novinky, avíza výzev, perličky).


 

 

30.6.2020 - 31.8.2020
WEBINÁŘ - možno sledovat kdekoliv a kdykoliv
Dotace a projekty
Webinář
PhDr. Ing. Vít Skála, Ph.D.


Jak získat maximum ze SPRSS / Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb/ (webinář)

Cílem tohoto webináře je pomoci odpovědným pracovníkům (odbory sociálních věcí apod.) připravit střednědobý plán rozvoje sociálních služeb (SPRSS), který bude splňovat veškeré náležitosti odborně zpracovaného strategického plánu v souladu s metodikou ministerstva financí na tvorbu veřejných strategií. Kromě důrazu na jednotné metodické zpracování strategického plánu kurz přináší praktický pohled na následnou využitelnost zpracovaného dokumentu.

Jedná se o distančně přednášený vzdělávací program formou e-learningového kurzu. Tento kurz je složen z deseti video lekcí (nahrávka lektora), které jsou doplněny o odpovídající elektronické dokumenty a odkazy na další internetové zdroje (např. plná znění zákonů, dokumenty jednotlivých ministerstev a dalších institucí).

Na konci každé lekce je připojen krátký test, který pomáhá studentům uvědomit si základní sdělení z dané lekce. Kromě tohoto testu je součástí každé lekce úkol, který souvisí s tvorbou SPRSS. Pokud účastník/účastnice kurzu právě pracuje na přípravě SPRSS, kurz ho/ji postupně nenásilně vede po jednotlivých etapách zpracování tohoto dokumentu a na konci kurzu bude výsledkem profesionálně zpracovaný strategický materiál. 

 

30.6.2020 - 31.8.2020
WEBINÁŘ - možno sledovat kdekoliv a kdykoliv
Dotace a projekty
Webinář
PhDr. Ing. Vít Skála, Ph.D.