ERC je moderní vzdělávací instituce s aktivním přístupem k celoživotnímu vzdělávání, včetně nových a netradičních metod. Jsme vyhledávaným poradcem a spolehlivým dodavatelem kvalitních informačních, poradenských a vzdělávacích služeb. Máme vlastní know-how v oblasti rozvoje a modernizace vzdělávacího procesu. Základem naší nabídky je efektivita, kvalita a využitelnost  vzdělávacích programů a většina z nich je akreditovaná u MV ČR, MŠMT ČR a MPSV ČR.

Vyberte si z následujíciho kalendáře otevřených kurzů.

Pro snadnější vyhledání využijte filtraci podle data, místa, oboru, lektora, akreditace.

Zasílání nabídek: napište nám na vzdelavani@i-erc.czBudeme Vás pravidelně informovat!

Přehled akreditovaných kurzů naleznete ZDE

Vzdělávání na míru a katalog kurzů ZDE

Od:
Do:
Druh:
Místo:
Obor:
Lektor:

ÚŘEDNÍ A OBCHODNÍ PÍSEMNOSTI podle revidované normy ČSN 01 6910

Účastníkům semináře budou představeny trendy, jak lze prostřednictvím písemné či elektronické komunikace co nejlépe oslovit adresáty a jak je možné zpracovat úřední či obchodní korespondenci tak, aby se stala vizitkou pisatele či instituce, kterou pisatel zastupuje. Dále si osvěží znalost některých pravopisných jevů, s nimiž se v každodenní praxi setkávají. 

25.7.2017
Brno - školící centrum
Právo
Seminář
Mgr. Eva Kroupová, Ph.D.


KATASTR NEMOVITOSTÍ a jeho vazba na nový občanský zákoník (aktualizace pro rok 2017)

Katastr zažil horký přerod, vyvstávají stále nové otázky. Odborníci: Nový katastrální zákon je příliš složitý a pro stát dražší. Co se chystá? Poznejte současnou praxi na katastru přímo od zdroje!

 

 

27.7.2017
Praha - školicí centrum
Právo
Seminář
Ing. Naděžda Vitulová


VYJEDNÁVÁNÍ a ARGUMENTACE aneb UMĚNÍ PŘESVĚDČIT a DOSÁHNOUT DOHODY

"Dohody, jež nejsou postaveny na principu vzájemné výhodnosti, nemívají dlouhého trvání." George Washington. Ani sebelepší myšlenka nemá naději na prosazení bez přesvědčivosti a dobré výstavby argumentů, reakcí na protiargumenty a zvládnutí vyjednávacích gambitů. Naučte se „Vítězné vyjednávání", jak využít účinné vyjednávací techniky a zvládání nestandardních a stresových situací. Přijďte na trénink, kde Vás za jeden půlden naučíme, jak se sebevědomě prosadit, vhodně odmítnout, diplomaticky sdělit svůj názor či čelit manipulaci. Dokážete správně reagovat v situacích, které jsou komunikačně nepříjemné. Dokážete dosahovat svých vyjednávacích cílů. 

 

 

27.7.2017
Brno - školící centrum
Osobnostní rozvoj
Seminář
Ing. Mgr. Jiří Svoboda


JAK NA DOTACE Z ESI FONDŮ

Změňte nápad v úspěšný projekt, pomůžeme Vám najít cestu k evropským dotacím. Víte jak získat finance a jak o ně nepřijít? Máme pro Vás srozumitelný a praktický návod jak postupovat při čerpání dotací z evropských strukturálních a investičních fondů (ESIF). Kdo zaspí, nic nestihne!

 

 

31.7.2017
WEBINÁŘ - možno sledovat kdekoliv a kdykoliv
Dotace a projekty
Webinář
PhDr. Ing. Vít Skála, Ph.D.


COPYWRITING a tvůrčí psaní článků a zpráv aneb JAK ZAUJMOUT ZA ČTYŘI VTEŘINY

Webcopywriting, články, texty, kampaně. • Chcete, aby o vás lidé věděli? Rozmazlujte svého čtenáře! • Pište tak, abyste ho okamžitě zaujali. Povězte mu příběh, který ho zajímá. Bude navždy Váš! Kurz povede zkušená novinářka a redaktorka


 

3.8.2017
Brno - školící centrum
PR a marketing
Seminář
MVDr. Pavla Hobstová


VELKÁ NOVELA STAVEBNÍHO ZÁKONA na úseku územního plánování

Motto: "Jedna stavba, jedno rozhodnutí." Kam míří novela stavebního zákona? Smyslem změny je zejména zjednodušení a ulehčení povolování staveb a jejich realizace. Cílem je zákon zjednodušit zejména pro menší stavebníky a oživit stavební průmysl. Nové postupy budou mít dopad jak na činnost stavebních úřadů, tak na přípravu staveb z hlediska investorů a dalších subjektu pohybujících se v této oblasti. Seznámíte se v předstihu s výkladem novelizovaného stavebního zákona s předpokládanou účinností od 1. 1. 2018. Zaměříme se na nejaktuálnější informace potřebné pro územně plánovací činnost a především také na dopady velké novely stavebního zákona na úsek územního plánování. Dotkne se také metodik zaměřených na odstraňování problémů vyskytujících se v praxi úřadů a projektantů.

 

3.8.2017
Praha - školicí centrum
Právo
Seminář
Ing. Vladimír Voldřich


NÁRODNÍ SNĚM REGIONŮ SOUDRŽNOSTI

...poznejte s námi šance rozvoje svého regionu...

Význam udržení a rozvoje regionální infrastruktury je klíčový pro rozvoj lokalit a regionů. Každoročně pořádáme Národní sněm regionů soudržnosti v Českém Krumlově. Nenechte si ujít XI. ročník charismatického sněmu a zažijte krásné časy v úžasném městě, jehož genius loci Vás ohromí. Součástí je trénink vyjednávání s Karlem VoříškemÚvodní trénink do strategie a jednání s lidmi, na kterém se dozvíte co ovlivňuje úspěch, výsledky jednání, jak jednat s nepřátelskými partnery v komunikaci, časté chyby a triky ve vyjednávání. Jak osedlat Voříška - 9. srpna v Krumlovském mlýně. Pro zájemce o divadlo - otáčivé hlediště v zahradě Krumlovského zámku zajistíme lístky na operu Rusalka.

9.8.2017 - 10.8.2017
Český Krumlov
Veřejná správa
Konference
Kombinace několika přednášejících


DOKONALÁ SUPERASISTENTKA JAKO ŘEDITELKA KANCELÁŘE, DIPLOMATKA, PERSONALISTKA A NĚKDY PSYCHOLOŽKA

Dokonalá asistentka je zlaté rouno každé společnosti! Tři "nej" zásady superasistentky jsou: profesionalita, spolehlivost a zodpovědnost. Jak toho dosáhnout? Superasistentka je pravou rukou svého šéfa a jejím pravým pomocníkem je akreditovaný kurz. Asistentka se naučí řídit provoz pracoviště, chránit soukromí vedení, zbytečně nerušit, pracovat samostatně… A vedení bude mít čas na své priority.

 

 

15.8.2017 - 16.8.2017
Praha - školicí centrum
Osobnostní rozvoj
Seminář
Více lektorů


NETRADIČNÍ METODY MARKETINGU CESTOVNÍHO RUCHU

„Na online trhu v oboru cestovního ruchu existuje stále velký potenciál. Urvěte si z něj co nejvíce!“. A zlaté pravidlo netradičního marketingu? Překvapit, nabídnout jedinečný zážitek a odlišit se od konkurence. Jaké jsou zásadní trendy v netradičním marketingu pro cestovní ruch v roce 2017, které Vám nesmí uniknout? Optimalizace pro vyhledávače, outsourcing a sociální sítě – to jsou tři hlavní ingredience pro úspěch na vysoce konkurenčním trhu. On-line sítě jsou příležitostí která Vás může katapultovat do první ligy. Není to ale zadarmo. Chce to nápad, perfektní přípravu a precizní provedení. Pokud zaujmete, máte vyhráno. Využijte svou příležitost.

 

 

15.8.2017
Brno - školící centrum
PR a marketing
Seminář
Mgr. Pavel Pichler


FACEBOOK pro MARKETÉRY - workshop pro PR a CRM on-line manažery

Jsou sociální média Vašimi vodami? Pak víte, že on-line marketing jde velmi rychle kupředu. To, co platilo minulý měsíc, už dnes nemusí fungovat. Pokud chcete patřit mezi nejlepší, posuneme Vás o velký skok dál. Poznejte nejnovější trendy, ale i ty budoucí, získejte detailní případové studie, rozšiřte své kontakty a nabijte se energií. Právě pro Vás je jako ulitý workshop Facebook, na který se sjedou top markeťáci z celé ČR.

 

 

24.8.2017
Brno - školící centrum
PR a marketing
Seminář
Ing. Jan Škraňka


PŘESTUPKY A SPRÁVNÍ DELIKTY (zaměřeno na oblast stavebního řádu)

Seminář bude zaměřen na objasnění a vysvětlení základních pojmů, institutů a procesních postupů správního trestání na úseku stavebního řádu. Odnesete si komplexní přehled této problematiky. Bude kladen důrazna praktické poznatky nutné ke správné aplikaci této oblasti stavebního zákona. Získáte však také ucelený obraz o novém přestupkovém zákonu, který přináší spoustu dosud neznámých institutů.  Absolvováním semináře tak získáte názorný návod, jak správně a bez pochybení postupovat v řízení o přestupcích a dle dosud platné právní úpravy rovněž v řízení o správních deliktech.

 

 

30.8.2017
Praha - školicí centrum
Právo
Seminář
JUDr. Eva Kuzmová


NAUČTE SE EFEKTIVNĚ NATÁČET a PUBLIKOVAT videa pro YOUTUBE a ON-LINE SVĚT

Poutavé video. Dokážete ho natočit? Jednoduché a zároveň velmi účinné postupy Vám přinese "on-line kuchařka" uznávaného režiséra a scénaristy, kterou si odnesete z našeho kurzu. Součástí kurzu bude také nácvik vystupování před kamerou a  mikrofonem. 

 

 

31.8.2017
Praha - školicí centrum
PR a marketing
Seminář
Mgr. Adam Parma .


FACEBOOK MARKETING (nejen) V CESTOVNÍM RUCHU aneb Jak navrhnout a aplikovat reklamu na sociálních sítích pro cestovní ruch

motto „S facebookem máte celý svět jako na dlani.“ Facebook denně používá v ČR 3,4 milionu lidí, kteří zde stráví průměrně 21 minut.  A jak facebook vládne v marketingu cestovního ruchu? Proč tomu tak je? Jak se dá bude vyvíjet reklama v cestovním ruchu na facebooku? A jak reklamu správně navrhnout a aplikovat? Využijte Facebook ke svému prospěchu! Přijďte na seminář,  na kterém jeden z největších odborníků na fb v cestovním ruchu v průběhu 4,5 hodinového školení ukáže novinky, postupy i největší omyly.


 

5.9.2017
Praha - školicí centrum
PR a marketing
Seminář
Mgr. Pavel Pichler


DOKONALÁ RÉTORIKA aneb JAK PŘESVĚDČIT A ZVLÁDNOUT NÁROČNÁ JEDNÁNÍ

Půjdeme cestou od základů rétoriky, mluveného slova, přes stavbu projevu, manipulativní techniky, základy slovní sebeobrany až po řeč těla a vystoupení před auditoriem. Namícháme Vám ten nejlepší lektvar pro zvýšení Vašeho sebevědomí a pozitivní mediální obraz, jak v krizi, tak v čase poklidu. 

 

 

7.9.2017
Praha - školicí centrum
Osobnostní rozvoj
Seminář
PhDr. Karel Voříšek


PRŮBĚH KONTROLY U PŘÍJEMCŮ DOTACÍ

Seminář je určen pro pracovníky obcí, krajů a státních orgánů, kteří provádějí kontrolu na místě u příjemců dotací a ve zřízených příspěvkových organizacích. Zúčastnit se mohou také příjemci dotací a příspěvků z veřejných rozpočtů. Obsah semináře: Údaje o poskytnuté veřejné finanční podpoře, dotaci, příspěvku a návratné finanční výpomoci; Následná kontrola na místě u příjemce; Způsoby účtování příjemců dotací; Příklady konkrétního postupu kontroly atd.

 

12.9.2017
Brno - školící centrum
Ekonomika a finance
Seminář
Ing. Miroslava Pýchová


ZÁKON O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ VERSUS ZÁKON O SVOBODNÉM PŘÍSTUP K INFORMACÍM

Absolvováním semináře tak získáte názorný návod, jak správně a bez pochybení žádost o poskytnutí informace vyřídit a jak porozumět problematice ochrany osobních údajů. Seminář bude zaměřen na objasnění a vysvětlení základních pojmů, institutů a procesních postupů při ochraně osobních údajů a poskytování informací. Problematika bude také názorně demonstrována na praktických příkladech a doplněna aktuální soudní judikaturou, budou vysvětleny „chytáky“ a největší úskalí zákona o ochraně osobních údajů a informačního zákona. 

 

 

13.9.2017
Praha - školicí centrum
Právo
Seminář
JUDr. Eva Kuzmová


YOUTUBE JAKO ESO V MARKETINGU a ÚČINNÝ NÁSTROJ PROPAGACE A PR

Zaměříme se na praktické ukázky založení a správy firemního Youtube kanálu v návaznosti na sociální sítě, webové prostředí, interaktivní práci s diváckou komunitou či cílovou skupinou, možnosti transferu divácké obce, zvyšování návštěvnosti a monetarizace s úspěšnými příklady u nás i ve světě. Poradíme Vám řadu užitečných tipů a zásad, které vám usnadní audiovizuální obsah jednoduše produkovat i správně distribuovat. 


 

 

14.9.2017
Praha - školicí centrum
PR a marketing
Seminář
Mgr. Adam Parma .


OBRANA PROTI KOMUNIKAČNÍ ŠIKANĚ aneb PR JAKO ÚČINNÝ OBRANNÝ NÁSTROJ (intenzivní kurz krizové komunikace)

Kurz poodhalí základní mechanizmy mediálního boje, politické šikany a dotkne se nastavení naší společnosti. Interaktivní formou se ponoříme do několika modelových situací, na kterých si osvojíme techniky obranného PR, případně vyčleníme prostor pro skutečné situace posluchačů. Kurz mimo jiné nabídne krátké schéma pro snadné vyhodnocení situace. 

 

21.9.2017
Praha - školicí centrum
PR a marketing
Seminář
Ing. Jan Škraňka


PRŮBĚH KONTROLY U PŘÍJEMCŮ DOTACÍ

Seminář je určen pro pracovníky obcí, krajů a státních orgánů, kteří provádějí kontrolu na místě u příjemců dotací a ve zřízených příspěvkových organizacích. Zúčastnit se mohou také příjemci dotací a příspěvků z veřejných rozpočtů. Obsah semináře: Údaje o poskytnuté veřejné finanční podpoře, dotaci, příspěvku a návratné finanční výpomoci; Následná kontrola na místě u příjemce; Způsoby účtování příjemců dotací; Příklady konkrétního postupu kontroly atd.

 

 

 

24.10.2017
Praha - školicí centrum
Ekonomika a finance
Seminář
Ing. Miroslava Pýchová