Zaostření našich konferencí určujete Vy!

Specializujeme se na pořádání národních a odborných konferencí. Na základě dlouhodobých zkušeností připravujeme program konference a celkovou organizaci dle aktuálních trendů v legislativě, managementu nebo v jednotlivých odvětvích podpořených analýzou zájmu našich klientů.

Konferenční témata přesně koncipujeme na základě důkladných rešerší trhu. Ověřujeme, zda připravované informace jsou pro Vás skutečně aktuální a zajímavé a zda odpovídají Vašim potřebám. Jen tak Vám můžeme zprostředkovat aktuální a v praxi použitelné informace.

Kdo se účastní našich konferencí?

Konference jsou určeny zejména pro pro vrcholové manažery jak podnikatelských subjektů, tak i organizací veřejného sektoru. Zacíleny zpravidla bývají také na střední management, ředitele, majitele společností a odborníky.

Cíle konferencí:

Konference poskytují potřebný rámec k výměně zkušeností a k navazování odborných i obchodních kontaktů.

V případě zájmu nás kontaktujete na e-mailu konference@i-erc.cz.

Od:
Do:
Místo:
Obor:
Lektor:

XXI. FÓRUM TAJEMNÍKŮ

21. ročník Fóra tajemníků na Brněnské přehradě v Hotelu Rakovec http://www.hotelrakovec.cz/. Dva dny budou tajemníci a další vedoucí úředníci obcí a měst intenzivně řešit současné priority vedoucí ke zvyšování kvality služeb poskytovaných úřady obcí občanům.  Vítají možnost diskutovat poslední novinky a novely na jednom místě.

Tradice prověřená dobrou praxí. Posláním Fóra tajemníků je napomáhat posilování institucionální kapacity ve veřejné správě, podporovat zavádění principů dobré správy v úřadech měst a obcí ČR a přispívat k jejich profesionalizaci a k výkonu dobré správy.


Záštitu poskytl tajemník Magistrátu města Brna Ing. Oliver Pospíšil.
 

Účast potvrdil zakladatel tradic pořádání „fóra tajemníků“ v Brně emeritní tajemník Ing. Pavel Loutocký (byl dlouhých 27 let tajemníkem brněnského magistrátu). Fórum je odborně garantováno účastí ředitele Odboru veřejné správy, dozoru a kontroly Ministerstva vnitra ČR Ing. Bc. Miroslavem Veselým. Odborným konzultantem pro sestavení programu je emeritní tajemník a čestný člen Sdružení tajemníků Ing. Karel Měřínský, který bude „fórum“ moderovat. V programu vystoupí další zkušení tajemníci a tajemnice. Svými přednáškami rozšíří rozhledy a nastíní legislativní výhledy představitelé klíčových ministerstev ČR a vyhledávaní odborníci z praxe.
 

Rétorická pohotovost pro vedoucí úředníky obcí.


Letos program obohatíme o nový trénink , který povede zpravodajce CNN Prima NEWS Karel Voříšek.
 

Ohňostroj v rámci světové přehlídky ohňostrojů IGNIS BRUNENSIS.
Po dvouleté přetržce z důvodu COVID-19 budete mít možnost 29.6. večer shlédnout velkolepé ohňostrojné představení nad hladinou Brněnské přehrady.
 

Vyhlášený společenský večer.
Součástí "fóra" bude samozřejmě velmi oblíbený společenský večer s živou brněnskou kapelou  Bronx Beat, rautem a tombolou.

 

Zájem je značný, kontaktují nás další a další účastníci předchozích ročníků "fór" a těší se na letošní setkání.

Budeme rádi, když se přidáte také.

 

 

29.6.2022 - 30.6.2022
HOTEL RAKOVEC na Brněnské přehradě https://www.hotelrakovec.cz/
Veřejná správa
Konference
Kombinace několika přednášejících


XVI. NÁRODNÍ SNĚM REGIONŮ SOUDRŽNOSTI ČR

Obce a města jsou základem našeho státu.

Celorepublikové rokování představitelů měst, obcí, krajů, sdružení obcí, místních akčních skupin a regionů, které se schází jednou za rok.

Ve znamení blížících se voleb do zastupitelstev měst a obcí.

Být připraven je nejdůležitější předpoklad úspěchu. Henry Ford

Práce zastupitele není povinnost, ale dar.

Sněm je neocenitelnou „platformou“ pro vrcholné představitele obcí, kterým napomáhá naplňovat zákonné povinnosti a zároveň dosáhnout očekávaných představ o správě své obce. Usnadní jim snadněji proplouvat rozbouřenými vodami paragrafů zákonů a jak se úspěšně vyhnout nástrahám vyhlášek a nařízení.

...pro obce jedinečné navenek a přátelské uvnitř...

Problematika rozvoje obcí a měst je přehlíženou popelkou. Málokterá oblast života zaznamenává tak intenzivní a dlouhodobou legislativní smršť jako místní samospráva. Sotva se často nepočetný tým představitelů obce naučí aplikovat jeden právní předpis, je tento zrušen a nahrazen jiným, nebo alespoň zásadně novelizován. Přitom představitelé obcí znají situaci v místě a řeší skutečné problémy vyplývající ze života, tak aby se občanům dobře žilo. 

Proto nabízíme představitelům měst a obcí účast na celostátním sněmu, které nabízí intenzivní a praktickou výměnu názoru k aktuálním problémům, umožní diskutovat klíčové otázky, které mohou představitelé obcí využít pro dobrou správu obcí, které zastupují. Získáte praktické rady zkušených odborníků a zástupců klíčových ministerstev. Provedeme Vás základními povinnostmi dobrého představitele obce a legislativními úskalími, která Vás provázejí. Usnadníme Vám snadněji proplouvat rozbouřenými vodami paragrafů zákonů a poradíme, jak se úspěšně vyhnout nástrahám vyhlášek a nařízení.  

Trable obcí pod palbou otázek: Stěžejním rámcem odborného programu Sněmu je strategická diskuse, která napomáhá  intenzivní a praktické výměně názorů k aktuálním problémům, umožní diskutovat klíčové otázky, které mohou představitelé veřejné správy využít pro rozvoj samospráv a výkon dobré správy. Následně pak mohou svá konsensuální stanoviska prosazovat při hájení zájmů samospráv.

Otáčivé hlediště - opera "Mefisto".
Po tříleté přetržce (z důvodu oprav hlediště) budete mít možnost 10.8. večer shlédnout velkolepou operu v zámecké zahradě Českokrumovského zámku.

Vyhlášený společenský večer.
Součástí "sněmu" bude samozřejmě velmi oblíbený společenský večer s živou jindřichohradeckou kapelou  "Los Filipos" a jejich Paganinim, houslovým virtuózem, rautem a tombolou.

Genius Loci místa konání.

Sněm se záměrně koná ve výstavném historickém městě Český Krumlov, které může a dovede nabídnout nejen svou krásu architektonickou a kulturní, včetně okolní přírody, do které naši předci toto sídlo zasadili, ale i současné společenské, kulturní a turistické programy a aktivity. Účastníci sněmu mohou načerpat inspiraci a nejednu zkušenost pro realizaci obdobných aktivit ve svých obcích i městech, a vytvořit tak optimální podmínky pro rozvoj lokalit, měst a obcí plošně po celé republice.  

Zájem o účast je značný, kontaktují nás další a další účastníci předchozích ročníků sněmu a těší se na letošní setkání.

Budeme rádi, když se přidáte také.

10.8.2022 - 11.8.2022
HOTEL GOLD; Linecká 55, Český Krumlov, http://www.hotelgold.cz/cz/kontakty
Veřejná správa
Konference
Kombinace několika přednášejících


Nejlepší praxe – následujte úspěšné!

Nabízíme také přípravu a organizaci konferencí,  oborového, nebo společenského setkání. Konferenci expertů, politiků, nevládních  organizací, členů nějakého sdružení, či  spolku aj. Konference slouží pro cílové skupiny jako komunikační platforma, kde se radí a informují o nějaké konkrétní problematice, a pro tuto svoji činnost potřebují  vytvořit funkční  zázemí.  

Jsme připraveni Vám zajistit hladký a bezchybný průběh Vaší konference.  Nabízíme Vám kompletní organizaci konference, konzultace při obsahové přípravě, a také moderátora pro celou konferenci. Společně s Vámi  vytipujeme vhodné konferenční místo. Připravíme nabídku bohatého doprovodného programu  – od společenských a kulturních programů,  po  zážitkové aktivity, do kterých zapojíme na Vaše přání také uznávané osobnosti z kultury a společnosti.

Přidaná hodnota …

Úspěch konference závisí na několika faktorech – na dobrém tématu, zajímavých a charismatických řečnících i na inspirativním prostředí. Úspěšná konference přináší účastníkům nejen  nové poznatky a podněty, ale také příjemný zážitek z nového prostředí a dokonalého servisu.

A to je úkol pro náš tým. Jsme tu pro Vás!

Buďte u toho a staňte se partnerem konferencí. 

Jak na to a co to obnáší naleznete ZDE.

V případě zájmu nás kontaktujete na e-mailu vzdelavani@regionpartner.cz.