Zaostření našich konferencí určujete Vy!

Specializujeme se na pořádání národních a odborných konferencí. Na základě dlouhodobých zkušeností připravujeme program konference a celkovou organizaci dle aktuálních trendů v legislativě, managementu nebo v jednotlivých odvětvích podpořených analýzou zájmu našich klientů.

Konferenční témata přesně koncipujeme na základě důkladných rešerší trhu. Ověřujeme, zda připravované informace jsou pro Vás skutečně aktuální a zajímavé a zda odpovídají Vašim potřebám. Jen tak Vám můžeme zprostředkovat aktuální a v praxi použitelné informace.

Kdo se účastní našich konferencí?

Konference jsou určeny zejména pro pro vrcholové manažery jak podnikatelských subjektů, tak i organizací veřejného sektoru. Zacíleny zpravidla bývají také na střední management, ředitele, majitele společností a odborníky.

Cíle konferencí:

Konference poskytují potřebný rámec k výměně zkušeností a k navazování odborných i obchodních kontaktů.

V případě zájmu nás kontaktujete na e-mailu konference@i-erc.cz.

Od:
Do:
Místo:
Obor:
Lektor:

KRÁSNÁ OBEC (strategická konference k urbánní problematice a významu veřejných prostranství)

...pro lokality jedinečné navenek a přátelské uvnitř...

Zajímáte se o podobu a funkce Vaší obce, či města? Přijďte na konferenci „KRÁSNÁ OBEC 2017". Pokud Vám není lhostejné, co se ve Vaší obci, či městě děje, a máte hlavu plnou zlepšovacích nápadů, řekněte to nahlas! Společným dialogem lze totiž snadněji docílit prosazení dobrých záměrů. Konference bude zaměřena na koncepční řešení veřejných prostor, strategické dokumenty a konkrétní příklady úspěšných realizací. Témata, která by Vás mohla zajímat: udržitelné přístupy v dopravě - nízkonákladová a ekologicky šetrná údržba zeleně - nutnost certifikace hracích prvků na dětských hřištích - význam a rozvoj farmářských tržišťUtváření prostředí není zdaleka jen otázkou profesionálů, ale je věcí celé společnosti. Nejen projektantů, stavebníků, investorů a developerů, ale především také politiků a veřejné správy.

1.6.2017 - 1.6.2017
Muzeum Jinřichohradecka, Jindřichův Hradec
Veřejná správa
Konference
Kombinace několika přednášejících


XVI. FÓRUM TAJEMNÍKŮ

Záštita tajemníka Magistrátu města Brna Ing. Pavla Loutockého.Tradice prověřená dobrou praxí. Posláním Fóra tajemníků je napomáhat posilování institucionální kapacity ve veřejné správě, podporovat zavádění principů dobré správy v úřadech měst, obcí a krajů ČR a přispívat k jejich profesionalizaci a k výkonu dobré správy. Účast na ohňostrůjném představení mezinárodní soutěže Ignis Brunensis.

14.6.2017 - 15.6.2017
Hotel Santon - brněnská přehrada http://www.resortsanton.cz
Veřejná správa
Konference
Kombinace několika přednášejících


NÁRODNÍ SNĚM REGIONŮ SOUDRŽNOSTI

...poznejte s námi šance rozvoje svého regionu...

Význam udržení a rozvoje regionální infrastruktury je klíčový pro rozvoj lokalit a regionů. Každoročně pořádáme Národní sněm regionů soudržnosti v Českém Krumlově. Nenechte si ujít XI. ročník charismatického sněmu a zažijte krásné časy v úžasném městě, jehož genius loci Vás ohromí. Součástí je trénink vyjednávání s Karlem VoříškemÚvodní trénink do strategie a jednání s lidmi, na kterém se dozvíte co ovlivňuje úspěch, výsledky jednání, jak jednat s nepřátelskými partnery v komunikaci, časté chyby a triky ve vyjednávání. Jak osedlat Voříška - 9. srpna v Krumlovském mlýně. Pro zájemce o divadlo - otáčivé hlediště v zahradě Krumlovského zámku zajistíme lístky na operu Rusalka.

9.8.2017 - 10.8.2017
Český Krumlov
Veřejná správa
Konference
Kombinace několika přednášejících


Nejlepší praxe – následujte úspěšné!

Nabízíme také přípravu a organizaci konferencí,  oborového, nebo společenského setkání. Konferenci expertů, politiků, nevládních  organizací, členů nějakého sdružení, či  spolku aj. Konference slouží pro cílové skupiny jako komunikační platforma, kde se radí a informují o nějaké konkrétní problematice, a pro tuto svoji činnost potřebují  vytvořit funkční  zázemí.  

Jsme připraveni Vám zajistit hladký a bezchybný průběh Vaší konference.  Nabízíme Vám kompletní organizaci konference, konzultace při obsahové přípravě, a také moderátora pro celou konferenci. Společně s Vámi  vytipujeme vhodné konferenční místo. Připravíme nabídku bohatého doprovodného programu  – od společenských a kulturních programů,  po  zážitkové aktivity, do kterých zapojíme na Vaše přání také uznávané osobnosti z kultury a společnosti.

Přidaná hodnota …

Úspěch konference závisí na několika faktorech – na dobrém tématu, zajímavých a charismatických řečnících i na inspirativním prostředí. Úspěšná konference přináší účastníkům nejen  nové poznatky a podněty, ale také příjemný zážitek z nového prostředí a dokonalého servisu.

A to je úkol pro náš tým. Jsme tu pro Vás!

Buďte u toho a staňte se partnerem konferencí. 

Jak na to a co to obnáší naleznete ZDE.

V případě zájmu nás kontaktujete na e-mailu konference@i-erc.cz.